Het team

Managementteam 

Directeur  

Dhr. J.Oomen  j.oomen@deapollo.nl 

 

Teamleider onderbouw 

Dhr. K. Daamen k.daamen@deapollo.nl 

 

Adjunct-directeur en teamleider bovenbouw  

Dhr. A. van Steenis  a.van.steenis@deapollo.nl 

  

Leerjaar coördinator leerjaar 1 

Mevr. Y. Kooi       yvette.kooi@deapollo.nl  

 

Leerjaar coördinator leerjaar 2+3 havo 

Mevr. G. Voorn-Peeters g.peeters@deapollo.nl 

 

Leerjaar coördinator leerjaar 3T+4+5 

Dhr. K. Hoogeweg k.hoogeweg@deapollo.nl  

 

Zorgcoördinator 

Mevr. C. Gabel c.gabel@deapollo.nl 

 

Docenten 

Dhr. T. Hendriks  Aardrijkskunde  

Dhr. F. Offerman  Aardrijkskunde  

Dhr. A. van Steenis  Kunstgeschiedenis  

Mevr. S. Abdeltawab  Biologie  

Dhr. S. Schagen  Biologie  

Dhr. R. Sitaldin  Biologie  

Mevr. S. Kienhuis  CKV  

Dhr. S. Lim  CKV  

Dhr. A. van Steenis CKV 

Mevr. L. Amzough  Duits  

Dhr. M. Uiterwaal  Duits  

Dhr. A. Vrijland  Economie  

Dhr. C. de Bruin  Economie  

Mevr. A. Karunakaran  Engels  

Mevr. A. Moorrees  Engels  

Mevr. G. Voorn-Peeters  Engels  

Mevr. D. Davidovic Engels  

Mevr. H. Kortram  Geschiedenis  

Dhr. T. Witt  Geschiedenis  

Mevr. A. de Wit  Handvaardigheid  

Dhr. D. van Tulder  ITTL  

Mevr. Y. Kooi  Lichamelijke opvoeding  

Dhr. K. Meinema  Lichamelijke opvoeding  

Dhr. C. Wakker  Lichamelijke opvoeding  

Dhr. K. Hoogeweg  Lichamelijke opvoeding  

Mevr. S. el Bakali  Maatschappijleer  

Mevr. I. Bakker  Natuur/Scheikunde  

Dhr. P. Kueter  Natuur/Scheikunde  

Dhr. K. Sikkema  Natuur/Scheikunde  

Mevr. N. Özcan Sahin  TOA 

Mevr. A. van Dams  Nederlands  

Dhr. M. van Doesselaar  Nederlands  

Dhr. J. Samwel Nederlands 

Mevr. J. Man  Nederlands  

Mevr. S. van Stapele  Nederlands  

Mevr. A. Aguirre Fernandez  Spaans  

Mevr. F. Hidajattoellah  Spaans  

Mevr. D. Rosenboom  Tekenen  

Mevr. J. ten Wolde  Tekenen  

Dhr. A. El Ghalbzouri  Wiskunde  

Mevr. A. IJzer  Wiskunde  

Dhr. T. Kreijns  Wiskunde   

Dhr. L. Ouchene  Wiskunde  

Dhr. H. de Ruiter  Wiskunde 

Dhr. K. Daamen  Wiskunde 

 

 

Mentoren 

Onderbouw 

Leerjaar coördinator leerjaar 1 Mw. Y. Kooi 

1T1  Mw. A. IJzer   a.ijzer@deapollo.nl 

1T2  Dhr. K. Meinema    k.meinema@deapollo.nl   

1H1 Mw. Y. Kooi   yvette.kooi@deapollo.nl  

1H2  Dhr. T. Witt  t.witt@deapollo.nl 

 

Leerjaar coördinator leerjaar 2 & 3h Mw. G.Peeters-Voorn 

2T1  Dhr. J. Samwel   j.samwel@deapollo.nl 

2T2  Mw. D. Davidović   d.davidovic@deapollo.nl 

2H1  Mw. F. Hidajattoellah   f.hidajattoellah@deapollo.nl 

2H2  Mw. J. Mann / Dhr. T. Kreijns   j.mann@deapollo.nl t.kreijns@deapollo.nl 

3H1  Dhr. F. Offerman   f.offerman@deapollo.nl 

3H2  Mw. G. Voorn -Peeters  g.peeters@deapollo.nl

 

Bovenbouw 

Leerjaar coördinator 3, 4 & 5 Dhr. K. Hoogeweg 

Coachende mentoren leerjaar 3 t 

3TME11 Dhr. L. Ouchene:  l.ouchene@deapollo.nl  

3TME12 Dhr. P. Kueter:  p.kueter@deapollo.nl  

3TME13 Mw. I. Bakker i.bakker@deapollo.nl 

3TME14 Mw. S. el Bakali s.elbakali@deapollo.nl 

3TME15 S. Abdeltawab s.abdeltawab@deapollo.nl 

Coachende mentoren leerjaar 4t 

4TME11 Mw. H. Kortram:  h.kortram@deapollo.nl  

4TME12 Mw. A. Moorrees:  a.moorrees@deapollo.nl  

4TME13 Mw. J. Ten Wolde-Elsworth:  j.ten.wolde@deapollo.nl  

4TME14 Dhr. M. Uiterwaal:  m.uiterwaal@deapollo.nl  

4TME15 Dhr. T. Hendriks:  t.hendriks@deapollo.nl 

4TME16 Dhr. K. Hoogeweg:  k.hoogeweg@deapollo.nl  

Coachende mentoren leerjaar 4h 

4HME11 Dhr. A. Ghalbrouri:  a.ghalbrouri@deapollo.nl  

4HME12 Dhr. M. Doesselaar  m.doesselaar@deapollo.nl 

4HME13 Dhr. R. Sitaldin:  r.sitaldin@deapollo.nl  

4HME14 Mw. S. van Stapele s.van.stapele@deapollo.nl 

Coachende mentoren leerjaar 5h 

5HME11 Dhr. S. Schagen  s.schagen@deapollo.nl 

5HME12 Dhr. A. Vrijland:  a.vrijland@deapollo.nl  

5HME13 Mw. A. Karunakaran  a.karunakaran@deapollo.nl 

5HME14 Dhr. A. van Steenis  a.van.steenis@deapollo.nl 

5HME15 A. Aguirre Fernandez  a.aguirre-fernandez@deapollo.nl 

5HME16 Mevr. L. Amzough:  a.amzough@deapollo.nl 

 

Zorgteam 

Mevr. C. Gabel-Emmelot c.gabel@deapollo.nl             Zorgcoördinator, orthopedagoog 

Mevr. P. Koele p.koele@deapollo.nl              Remedial teacher 

Mevr. E. de Bruin        e.de.bruin@deapollo.nl         Begeleider Passend Onderwijs 

Mevr. I. Broekhuisen i.broekhuisen@deapollo.nl     Begeleider Passend Onderwijs 

Mevr. Y. Vermaas y.vermaas@deapollo.nl Begeleider Passend Onderwijs 

Mevr. M. Pols m.pols@deapollo.nl           Begeleider Passend Onderwijs 

 

 

Anti-pest coördinator 

Mevr. A. IJzer a.ijzer@deapollo.nl 

 

Vertrouwensdocent 

Mevr. D. Rosenboom d.rosenboom@deapollo.nl 

 

Administratie  

Dhr. R. Schep r.schep@deapollo.nl   

Mevr. J. Pieterson j.pieterson@deapollo.nl    

 

Key-user Magister 

Dhr. R. Schep r.schep@deapollo.nl 

  

Conciërge                                       

Dhr. P. Milop p.milop@deapollo.nl  

 

Pedagogisch medewerkers 

Dhr. J. Gersie       j.gersie@deapollo.nl  

Dhr. M. El Rougui m.el.rougui@deapollo.nl 

 

Examencommissie        

Dhr. A. van Steenis  a.van.steenis@deapollo.nl 

Mw. A. Moorrees a.moorrees@deapollo.nl 

Dhr. K. Hoogeweg k.hoogeweg@deapollo.nl 

                                                            

Decaan/lob coördinator 

Dhr. K. Hoogeweg k.hoogeweg@deapollo.nl 

 

ICT- coördinator 

Dhr. F. Offerman  f.offerman@deapollo.nl 

Dhr. D. van Tulder d.van.tulder@deapollo.nl 

 

Website 

Dhr. T. Kreijns t.kreijns@deapollo.nl 

 

Roostermaker 

Mevr. Y. Kooy yvette.kooi@deapollo.nl  

Dhr. T. Kreijns t.kreijns@deapollo.nl 

 

Systeembeheerder 

Dhr. R. Schouten r.schouten@zaam.nl